РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Back
Next
Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
Про нас
Події
Інформація
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Оголошення

До уваги вступників!

 

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради оголошує набір учнів на навчання у 2021-2022 н.р. за профілями:

·        Допрофільний  – 8 клас

·        Математичний – 9-11 класи

·        Біолого - хімічний-– 9-11 класи

·        Української філології – 9-11 класи

·        Спортивний – 8-11 класи.

До участі в конкурсі допускаються учні на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім'я директора закладу освіти, табеля успішності учня (свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти). До участі в конкурсі, у класи спортивного профілю допускаються учні, які успішно пройшли випробування із загальної та технічної підготовки в спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву та на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім'я директора закладу освіти, табеля успішності учня (свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти).

Конкурсні випробування для учнів, які поступають до 8-го класу та класів спортивного профілю проводяться з української мови та математики.

Конкурсні випробування для учнів, які поступають до інших класів на вільні місця, проводяться з української мови та профільного предмета в письмовій формі.

Навчальний процес у закладі забезпечують понад 50 висококваліфікованих педагогів та науковців УжНУ.

У закладі забезпечується вивчення іноземної мови – англійської.

У закладі обладнана хороша спортивна база: спортзал, тренажерний зал, футбольні майданчики зі штучним покриттям, футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики.

Всі учні школи-інтернату забезпечуються безкоштовним проживанням у комфортабельному спальному корпусі на території закладу та безкоштовним чотириразовим харчуванням.

Прийом заяв триває до 15 червня 2021 року.

Зважаючи на ситуацію, що склалася, заклад освіти оголошує електронний прийом заяв для участі у конкурсному випробуванні.

Для цього необхідно заповнити електронну форму(натисніть тут) та прикріпити до неї скан-копію власноруч написаної заяви (зразок заяви).

Надіслана заява буде внесена в реєстр заяв, після чого ви отримаєте копію відповіді з зазначенням реєстраційного номера.

До 15 червня необхідно надіслати на електронну адресу school.uz.ua@gmail.com скан-копію документа про освіту, вказавши реєстраційний номер заяви абітурієнта.

Наша адреса: м. Ужгород, вул.Загорська,28.

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Тел.:64-12-43; 64-15-61

Сайт: http://school.uz.ua/