РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Copyright © 2014 by Vlad
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Революція Гідності
         Протягом тижня ( до 21 листопада)  у навчальному закладі відзначали День гідності і свободи. Молитва, вишиванки, спогади, пов'язані з подіями революції Гідності, привіти "Слава Україні! Героям слава!", зустріч учнів на прлощі зі "свічками пам'яті" для полеглих за долю України - все це наповнювало нинішні уроки.
         У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти  своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В кожного учня  - переглядаючи документальні фільми про Майдан, виступаючи на уроках -конференції, уроках пам’яті, уроці -засідання круглого стола -прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості. Життя кожного солдата-воїна для учнів став  живим прикладом героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.
        В ці дні старшокласники згадували  слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Кожен старшокласник дивиться у майбутнє з оптимізмом , готовий виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.