РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Back
Next
Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
Про нас
Події
Інформація
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Copyright © 2014 by Vlad
Свято Науки
12.02.2014 року на виконання плану науково - методичної роботи з реалізації ’’Комплексно - цільової програми обдаровані діти ’’ та підтримку традицій навчального закладу у школі відбулося свято Науки, свято захисту наукових проектів міні -підручника з української мови учнями 8-В спортивного профілю.  На святі присутніми були 32 батьків учнів класу, класний керівник  Шкелебей І.М., учителі української мови  і літератури Молнар О.В., Стегней К.О., вихователь Котик В.С., бібліотекар Понзель В.В.
          Урочисте свято розпочалося уславленням весни, учні розіграли інсценівку -діалог зими і весни, згадали прикмети , уславили народні звичаї. Високу оцінку діяльності дала директор школи Іщенко О.Т. Заступник директора з науково-методичної роботи (керівник проекту) Станко О.С. висловила сподівання , що  така плідна робота учнів , батьків і педагогів дасть свої результати у вихованні свідомих громадян України; спільна справа сім’ї і школи - це та рушійна сила сьогодні, яка формує свідомість молодого покоління.
Кожен учень класу представив свій міні-підручник, який вирізнявся підходом до висвітлення теми, оригінальністю у побудові, глибинністю знань з тієї чи іншої часини мови. Стало очевидним, що окрім основного заняття  учнів спорту - наука посідає чільне місце у їх житті.
     Журі   оцінило кожну роботу,  а  директор школи  Іщенко О.Т. вручила кожному учневі  листи-подяки за роботу над проектом. Батьки висловили глибоку повагу до керівництва і педагогів школи та гордість за своїх дітей.