РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Copyright © 2014 by Vlad
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Захист міні-піжручника

14.02.2018 року на виконання плану науково - методичної роботи з реалізації ’’Комплексно - цільової програми обдаровані діти ’’ та підтримку традицій навчального закладу у школі відбулося свято Науки, свято захисту наукових проектів міні -підручника з української мови учнями 8-В спортивного профілю. На святі присутніми були 32 батьків учнів класу, класний керівник Шкелебей І.М., учителі української мови і літератури Шимон В.Г., Рогатин Л.М., вихователь Котик В.С.
Урочисте свято розпочалося уславленням весни, учні розіграли інсценівку -діалог зими і весни, згадали прикмети , уславили народні звичаї. Високу оцінку діяльності дала директор школи Іщенко О.Т. Заступник директора з методичної роботи (керівник проекту) Станко О.С. висловила сподівання , що така плідна робота учнів , батьків і педагогів дасть свої результати у вихованні свідомих громадян України; спільна справа сім’ї і школи - це та рушійна сила сьогодні, яка формує свідомість молодого покоління. Кожен учень класу представив свій міні-підручник, який вирізнявся підходом до висвітлення теми, оригінальністю у побудові, глибинністю знань з тієї чи іншої часини мови. Стало очевидним, що окрім основного заняття учнів спорту - наука посідає чільне місце у їх житті.
Журі оцінило кожну роботу, а директор школи Іщенко О.Т. вручила кожному учневі листи-подяки за роботу над проектом. Батьки висловили глибоку повагу до керівництва і педагогів школи та гордість за своїх дітей.