РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

Історичний момент - історичної доби


    В Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради спільно з педагогами і батьками пройшло урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2020 року. Із 146 одинадцятикласників 23 випускників нагороджені золотою, 7 - срібною медалями. Плідним був навчальний рік, хоч і коротким. Але випускники та учні закладу освіти встигли проявити себе на Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Так, у ІІІ етапі взяли участь 96 учнів, з них - 69 призерів, зокрема, 19 учнів (28%) посіли І місце, 34 (49%) – ІІ місце, 16 (23%) –ІІІ місце. Ключовим напрямком роботи з обдарованими учнями була і залишається діяльність МАН України. Під керівництвом досвідчених педагогів у співпраці з науковцями вищих навчальних закладів 248 учнів закладу освіти займалися науково-дослідницькою роботою, 58 –переможці ІІ етапу конкурсу-захисту МАН. Учні закладу традиційно є активними учасниками творчих конкурсів. Так, у обласному етапі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика перемогу здобула одна учениця, Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка – двоє. Одна учениця є призером Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка Всеукраїнського рівня. Достойними були виступи учнів в інтелектуальних турнірах Всеукраїнського рівня. На математичному турнірі ім. академіка Ляшка команда учнів старшої ліги виборола І місце, команда учнів молодшої ліги – ІІІ місце. На турнірі з інформатики учні посіли третє місце, у шкільному дивізіоні студентської олімпіади з інформатики ACM ICPC в ¼ фіналу дві команди учнів закладу вибороли 2 і 3 місця.

Керівник закладу Олена Іщенко подякувала батьківському комітету за порозуміння, партнерські відносини та підтримку!

Зрозуміло, що часи, в які ми випускаємо у самостійне життя випускників 2020 року, непрості. Проте віримо, що кожен юнак і юнка зможе продовжувати тримати правильний курс на Успіх.