РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Головна

До уваги абітурієнтів та їх батьків!


Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради оголошує додатковий набір учнів на навчання у 2020-2021 н.р. за профілями на вільні місця:.
 

Клас, профіль

Кількість  вільних місць

8 клас, допрофільний

1

8 клас, спортивний профіль

2

9 клас, біолого-хімічний профіль

2

10 клас, математичний профіль

1

10 клас, біолого-хімічний профіль

1

10 клас, української філології профіль

1

10 клас, спортивний профіль

2


До участі в конкурсі допускаються учні на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім'я директора закладу освіти, табеля успішності учня (свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти). До участі в конкурсі, у класи спортивного профілю допускаються учні, які успішно пройшли випробування із загальної та технічної підготовки в спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву та на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім'я директора закладу освіти, табеля успішності учня (свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти).
Конкурсні випробування для учнів, які поступають до 8-го класу та класів спортивного профілю проводяться з української мови та математики.
Конкурсні випробування для учнів, які поступають до інших класів на вільні місця, проводяться з української мови та профільного предмета в письмовій формі.
У закладі забезпечується вивчення іноземної мови – англійської.
Всі учні школи-інтернату забезпечуються безкоштовним проживанням у комфортабельному спальному корпусі на території закладу та безкоштовним чотириразовим харчуванням.
Прийом заяв триває до 11 січня 2021 року.
Дату проведення конкурсу буде оголошено 12 січня 2021 року.
Зважаючи на ситуацію, що склалася, заклад освіти оголошує електронний прийом заяв для участі у конкурсному випробуванні.
Для цього необхідно заповнити електронну форму (натисніть тут)та прикріпити до неї скан-копію власноруч написаної заяви (зразок заяви) та скан-копію документа про освіту.
Надіслана заява буде внесена в реєстр заяв, після чого ви отримаєте копію відповіді з зазначенням реєстраційного номера.

Приймальна комісія