РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Афганістан: подвиг, біль, пам'ять

15 лютого 2021 року минає 32 роки з дня виведення військ з Афганістану. Найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім`ях, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка. Жахлива трагедія, гинуло покоління, народжене у 60-х. Ніколи не повернути тих, хто навіки залишився на війні, для кого вона ніколи не закінчиться.Не одним сивим пасмом закосичена ця дата — 15 лютого, день, коли нарешті в далекому 1989 р. закінчилась десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані. Посивіли до строку юні наречені і молоді дружини, чекання вибілило скроні батьків і коси матерів. І, здається, навіки пил і пісок осіли в молодих чубах воїнів — інтернаціоналістів.
Фактографічні матеріали в мережі Інтернет до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
1. https://www.youtube.com/watch?v=W1QObb6jcIE – День в історії
2. День вшанування учасників бойових дій на території інших держав [Електронний ресурс] . – Електрон. дані. – Режим доступу : http://wartime.org.ua/5267-den-vshanuvannya-uchasnikv-boyovih-dy-na-teritoryi-nshih-derzhav.html/. – Загол. з титулу екрану
3. Україна “експортер” військових спеців [Електронний ресурс] . – Електрон. дані. – Режим доступу : http://savchyn.wordpress.com/2013/04/24/україна-експортер-військових-спеців/. – Загол. з титулу екрану.
4. Участь військовослужбовців внутрішніх військ МВС України в миротворчій діяльності: сучасний стан та перспективи [Електронний ресурс] . – Електрон. дані. – Режим доступу : http://web.znu.edu.ua/herald/issues/2011/ur_2011_1/152-157.pdf/. – Загол. з титулу екрану.
5. Участь України в миротворчих місіях під егідою Організації Об’єднаних Націй [Електронний ресурс] . – Електрон. дані. – Режим доступу : http://www.kymu.edu.ua/vmv/v/08/kostenko.htm/. – Загол. з титулу екрану.