РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Олімпіада з математики

Ужгородський національний університет разом з Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України, в рамках проведення в 2020/21 навчальному році Року математичної освіти в Україні, проводить обласну олімпіаду з математики на базі факультету математики та цифрових технологій.

У зв’язку з пандемією коронавірусу у 2020/2021 навчальному році ІІ-ІV етапи предметних олімпіад школярів України не проводилися. Водночас з метою підтримки високої якості математичної й природничої освіти та забезпечення неперервності і наступності олімпіадного руху в Україні, ГО «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» підтримала ініціативу КНУ ім. Шевченка щодо організації та проведення олімпіад на базі провідних університетів України.

В. о. декана факультету математики та цифрових технологій Михайло Повідайчик зазначає: «Викладачі факультету математики та цифрових технологій завжди долучалися до проведення олімпіади з математики, адже багато хто з них був у свій час також учасником «олімпіадного руху». Тому цього року ми радо відгукнулися на пропозицію «Спілки ректорів вищих навчальних закладів України» провести обласну олімпіаду з математики на базі УжНУ. Адже, це можливості поспілкуватися з найкращими учнями-математиками нашого регіону».

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Завершилася 31 січня 2021 року обласна олімпіада з математики, яку вперше провів Ужгородський національний університет. Сьогодні можна підвести остаточні підсумки. Загалом у ній взяли участь 103 учні 7 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області. Обласна олімпіада проведена за завданнями, розробленими журі Всеукраїнської олімпіади з математики. Учням 8 – 11 класів було запропоновано виконання шести завдань за 4 години.

На спільному засіданні оргкомітету та журі обласної олімпіади з математики, а також на підставі протоколів засідань членів журі обласної олімпіади з математики у 2020/2021 навчальному році серед учнів 7, 8, 9, 10, 11 класів було ухвалено рішення визнати переможцями обласної олімпіади з математики та нагородити відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів учасників нашого закладу освіти.

Крім того, було визначено переможців в окремих номінаціях: найкращою роботою серед дівчат – роботу
Сусол К.А. – учениці 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи -інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради. Голова журі – в. о. декана факультету математики та цифрових технологій Михайло Повідайчик завзято побажав у успіхів кожному.Щодо одинадцятикласників, то запропонував пройти завдання з профорієнтаційної олімпіади, яка вже не перший рік проводиться в УжНУ. Ця пропозиція виникла недарма, адже учасники мають змогу отримати до 20 балів, які додаватимуться до сертифікату ЗНО.

Журі та оргкомітет щиро вітають всіх учасників та переможців олімпіади і бажають їм подальших успіхів.

Інформаційно-видавничий центр УжНУ