РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Є особлива музика у Слові…

4 березня 2021 року Національним центром «Мала академія наук України спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Волинською обласною Малою академією наук була проведена Всеукраїнська конференція «Леся Українка у вимірах національної та світової культур».

У роботі секції «Постать і творчість Лесі Українки в інтермедіальних вимірах», яка відбулася у режимі онлайн із використанням дистанційних технологій, взяла участь Голубка Анастасія, учениця 10 класу профілю української філології Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради. Юна науковиця виступила з доповіддю «Леся Українка та її творчість в музиці, малярстві, скульптурі, театрі та кіно» (наукова керівниця Рогатин Людмила Ігорівна, учителька української мови та літератури). У своєму виступі учениця наголосила на тому, що Леся Українка у своїй літературній творчості утверджувала загальнолюдські ідеали, порушуючи питання національного та світового значення. Для кожного з нас поетка може слугувати символом унікальності, зразком стоїцизму та вірності українському народу.