РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Back
Next
Інформація
Події
Про нас

Зустріч з деканом

Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних уподобань й природних здібностей. Вступ до вищого навчального закладу є для них важливим життєвим проектом, над яким майбутні абітурієнти працюють разом з батьками та педагогами. 19 травня 2021 року викладачі Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» відвідали з профорієнтаційною метою наш заклад освіти.
В ході зустрічі старшокласники ознайомилися з історією ВУЗу, з правилами цьогорічної вступної кампанії до ВНЗ, особливостями процесу навчання на різноманітних факультетах ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Декан факультету математики та цифрових технологій професор Маляр Микола Миколайович ознайомив учнів зі спеціальностями, за якими навчають студентів на факультеті, освітньо-кваліфікаційними рівнями навчання, термінами і формами навчання, розповів студентам про місію факультету, її висококваліфікований викладацький склад, матеріально-технічну базу, інформаційне забезпечення, що дає можливість на високому рівні проводити підготовку майбутніх фахівців. Дружня і щира атмосфера, яка панувала під час зустрічі, високий професіоналізм викладачів зробили все, щоб молодь виявила бажання вступати до університету. Зустріч була цікавою, пізнавальною та корисною для всіх учасників.