РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Copyright © 2014 by Vlad
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Ніхто не забутий, ніщо не забуто
        Учитель української мови і літератури Молнар О.В. разом з учнями , 9 жовтня відбулася Міжнародну конференцію  «70 років визволення Закарпатської області і міста Ужгорода від німецько-фашистських загарбників.  «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»- такий девіз Всеукраїнська спілка учасників війни.
       Ініціатором проведення форуму був Володимир Бужан ,голова Закарпатської обласної організації Всеукраїнської спілки учасників війни. Керівники Всеукраїнського союзу учасників війни, представники Словацького союзу борців проти фашизму, Союзу миротворців ООН  , інші ветеранські організації допомогли нам зрозуміти всю складність тих часів для України та відчути справжній смак перемоги.
       Олександра  Корецька ,  учениця 11-А класу навчального закладу відмітила, що народу потрібно знати свою історію, знати, завдяки кому вони живуть. Та найбільше повинна знати молодь, адже ми змогли з’явитися на світ вже у мирній країні. Дуже приємно усвідомлювати те, що ми можемо почути про Велику перемогу з перших вуст. Під час своїх виступів  учасники форуму  говорили про необхідність збереження миру, про важливість історичної правди та патріотичної роботи з молоддю. Дуже корисними та пізнавальними були доповіді учасників:  « 70 років визволення України від німецько-фашистських загарбників», « 70 років визволення Закарпаття», « Місце та роль  військово-патріотичної роботи серед молоді».
       Прищеплення патріотизму молоді є дуже важливим та актуальним питанням сьогодення. Депутат Закарпатської обласної ради Олександр Ледида зазначив:  «Для молоді патріотичний рух є надзвичайно важливим. На сьогодні існує історія держави України і цю історію повинен знати кожен, а особливо молодь. Саме підростаюче покоління повинно передавати ці знання нащадкам».
       Покладання вінків до пам’ятника Воїну - визволителю та на Пагорбі Слави стало прикладом того, що про Другу світову війну неможливо забути. Ми повинні знати свою історію, цінувати своїх визволителів, розповідати про перемогу наступним поколінням та виховати у собі патріотизм, і тоді Україна стане незламною, сильною державою - такі висновки винесли учні  із  зустрічі.