РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Copyright © 2014 by Vlad
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Історія писемності - історія людства
         6 листопада напередодні Дня писемності та мови з ініціативи заступника директора з методичної роботи Станко О.С. проведено ряд заходів , присвячених Дню української писемності і мови. Педагоги  Шкелебей І.М. та учитель української мови та літератури Молнар О.В. провели інтегрований захід «Історія писемності - історія людства». Учні  - дев’ятикласники знайомилися   із історичним шляхом  писемності, показати багатство української  мови, її лексичного складу, наголосити на мелодійності та милозвучності мови, згадати постаті видатних особистостей рідної культури, виховувати повагу та гордість за  культурні надбання, почуття патріотизму.  Теоретично-інформаційні повідомлення учнів інформаційного центру супроводжувалися практично-конкурсними завданнями для двох команд «Дослідників»та «Словопошуковців». Активність  представників команд стимулювало журі, яке підраховувало результати  завдань.
          Учні переконалися, що писемність має складний  та довгий шлях свого створення. Особливо актуальним стає питання про збереження тих надбань, які нам залишили наші попередники, щоб гідно передати їх нащадкам. Це вимагає від нас бережного ставлення  до мови. Отже, особиста культура мовлення - це наш внесок у мовний розвиток країни. Адже історія - скарбниця наших діянь, свідок минулого, застереження на майбутнє.