РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Copyright © 2014 by Vlad
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Радіодиктант
         Цьогоріч диктант поєднав перевірені часом традиції та новації. Зокрема, текст нині звучав двома голосами. Першою - для ознайомлення - прочитала добре відома кільком поколінням слухачів Українського радіо диктор, заслужена артистка України Світлана Горлова. А от, власне, диктував традиційно автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Невеличке оповідання було присвячене Українському радіо.
         Уже другий рік поспіль  учні нашої школи і педагоги долучаються до акції Українського радіо напередодні Дня писемності та мови. Цьогоріч  до написання радіодиктанту приєдналися 87 учнів 8-11 класів. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності - це не перевірка знань рідної мови, не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком,-  це незабутнє відчуття єдності всієї громади, розуміння, що в ці хвилини сотні тисяч твоїх співгромадян літера за літерою виводять речення радіодиктанту, і ти живеш, і мислиш, і дихаєш в унісон з усією нацією. Розуміючи це, діти переконалися, що вони причетні до великої справи , що вони є майбутнім великого  народу, майбутнім великої нації, сила якого в єдності.