РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Copyright © 2014 by Vlad
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Допоможемо солдатам АТО
           З 8 по 17 грудня у школі під керівництвом директора школи Іщенко О. Т., заступника директора з методичної роботи Станко О. С., учнів парламенту проведено акцію до Дня Святого Миколая   ’’Допоможемо солдатам АТО’’ Кожен учасник навчального процесу  розуміє, що Допомога АТО в наш час - це діяльність, завдяки якій можна забезпечити фронт необхідним хоча б частково. Діти усвідомлюють, що рятують  солдатам життя бронежилети, каски, як зручно воювати в надійному та практичному взутті, а також користуватися якісною оптичної технікою, що дозволяє побачити ворога на відстані і навіть уночі. Тому спільними зусиллями всі пожертвували кошти на усі ці критично важливі речі . В наш час діти намагаються підтримати солдатів листом або малюнком, то і дорослі в міру своїх можливостей допомагають фронту. Спільно зібрано 2500 гривень, предмети гігієни, продукти  харчування, теплий одяг, цукерки, каву, написано 87 листів солдатам тощо.
        Хочемо відзначити найважливіше:  активну участь батьківського комітету, який на спільному засіданні з директором школи , заступником директора з методичної роботи Станко О. С. допоміг реалізовувати настільки великий проект, спрямований на серйозну допомогу військовим.