РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Copyright © 2014 by Vlad
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Відкриті уроки з нагоди Новорічно-Різдвяних свят
       24 грудня у навчальному закладі  кафедрою іноземних мов  (керівник Мельникова О.І.) ініційовано проведення  відкритих уроків з нагоди святкування Новорічно-Різдвяних свят у світі і Україні. Вчителі німецької мови Вертеш - Гапак О.Е., англійської мови Пшенична Ж.М. показали майстерність у проведенні  різдвяного дійства . Учні залюбки розповідали про  наближення Нового року -не просто як переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це - ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах. Найдавніша традиція зустрічі Нового року, як правило, пов'язана з розповсюдженим повір'ям: "як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш". 
    Особливо цікавим було представлення Святої Вечері учнями 9-11 класів німецької групи і Різдва в Британії , учнями 9-11 класів німецької групи(за різдвяною п’єсою Чарлі Брауна)ю Задоволеними залишилися усі: і учні, і педагоги.
Вертеш-Гапак О. Е.
Пшенична Ж. М.