РАДІ БАЧИТИ ВАС
НА НАШОМУ САЙТІ

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернатУжгородська загальноосвітня спеціалізована школа - інтернат
з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної радиз поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
          Основні принципи роботи Ужгородської  
загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з  
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської  
обласної ради спрямовані на забезпечення реалізації  
особистісно зорієнтованих технологій, підготовку учня  
як майбутнього професіонала, здатного до критичного  
мислення та аналізу соціально-економічних потреб у  
житті суспільства, створення умов для підвищення  
професійного рівня педагогів та рівня інформаційної  
компетентності
Copyright © 2014 by Vlad
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
День Соборності України
        Сьогодні, 22 січня о 8 годині  ранку учні навчального закладу на чолі з директором школи Іщенко О.Т., педагогами відзначили День Соборності України. День , який ввійшов до національного календаря, як велике державне свято . Це свято, яке символізує українську мрію - єдність, свободу і незалежність. На початку 1918-го ,  у цей січневий місяць, в запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка. Більше того,  на тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня   1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на знаменитій Софійській площі.
       ’’Акт злуки’’ тоді так і залишився лише декларацією, але народ ніколи не втрачав надію, адже народ, який втратив віру просто зникає.  22-го січня мільйони українців вишиковуються   в справжній живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова. Вони відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи. Сьогодні, учні і педагоги школи,  всі, як один,  взялися за руки в єдності дій і соборності душ , і тим самим привітали  весь український  народ ! Бо саме єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну! Всі хором помолися  за  Україну і за кожного!