НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

Філологічні студії: Григорій Сковорода: діалог із сучасністю. 300 – річному ювілею філософа і просвітителя присвячується

2022 рік увійде в історію української державності як час, коли викристалізовується у нашій свідомості відчуття національної ідентичності, а прагнення відчувати себе вільними і жити у незалежній державі набуває особливо гострого значення. Кожен із нас переосмислює власні цінності, І відповідь на колись хрестоматійне риторичне запитання зі шкільного підручника «Що є свобода? Добро в ній якеє?» дає нам повноцінне право називати себе нацією, яка ніколи не буде рабами. 25 жовтня у науковому ліцеї відбулося відзначення ключової події 2022 року -300- річчя видатного українця, педагога, поета, богослова, духовного наставника українців, культурно-освітнього подвижника - Григорія Савича Сковороди, Роботу філологічної студії відкрив учень 11 класу Гапочка Валентин, який продекламував вірш Г. Сковороди «Всякому місту – звичай і права»
Із творчими проєктами витупили студентки філологічного факультету УжНУ Агнеса-Богдана Русин «У істини проста мова»: мудрі інсайти від Григорія Сковороди» та Ігнат Христина «Джерела життєвої мудрості в байках Григорія Сковороди.
Учениці 9 класу Грежинець Вікторія та Балан Євгенія поділилися із присутніми власним розумінням значення творчості великого мислителя для українців. З метою зацікавити однокласників творчістю Г. Сковороди учениці створили буктрейлер «Життя наше – це подорож». Викладач філологічного факультету УжНУ Хававчак Олег Анатолійович підвів підсумки і зазначив, що постать Григорія Сковороди й надалі буде дивувати не тільки наших з вами сучасників, але й наступні покоління.