Майстер-клас з оздоблення новорічних пряників
5 грудня 2022 року в закладі освіти відбувся онлайн майстер-клас по виготовленню та оздобленню новорічних пряників. Своїми уміннями та майстерністю поділилася майстриня Ірина Тиводар з с. Бедевля Тячівського району.
Розпис пряників глазур’ю для початківців – це відмінне заняття для кожного. Існує певна технологія приготування глазурі для художнього розпису поверхні пряників. Вона може бути різної густоти в залежності від техніки розпису, для якої вона призначається. Сама рідина використовується для заливки і по густоті вона зазвичай нагадує нежирну сметану. Більш густа – використовується для малювання контурів. Глазур відрізняється крихкою структурою.
Учні з великим задоволенням наносили масу на поверхню пряників за допомогою пекарського пакунка з малим отвором та опанували різні техніки оздоблення пряників.