НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

Обираючи професію – обираєш долю

Згідно плану роботи закладу освіти в рамках тижня професії вихователем Олесею Попович було проведено годину спілкування “Обираючи професію — обираєш долю” та інтерактивну гру “Хто більше знає про професії”
На заході була запрошена Вікторія Ляхович, яка розповіла учням про свій життєвий досвід із вибором професії. Вихователь розповіла учням про те, що незабаром кожен із них повинен буде вирішити дуже важливе питання – який життєвий шлях обрати. Від правильного вибору професії залежить щастя людини. Якщо у професійній сфері людина здатна реалізувати себе як особистість, а ще й до того заробити гроші, щоб задовольнити свої потреби, можна вважати, що зроблено правильний професійний вибір.
Також учні дізналися, що для того, аби свідомо обрати професію, необхідно ознайомитися з інформацією про актуальні професії на ринку праці, реально оцінити свої можливості, з’ясувати, чи відповідають вони вимогам обраної про¬фесії.
Учасники заходу також зіграли інтелектуальну гру, де були поділені на групи. Гра була цікава та захоплююча. Учням запропонували пройти тестування на визначення типу рекомендованої професійної діяльності.
На завершення вихователь зазначила, що не варто забувати, що основою успіху в будь-якій сфері діяльності є невтомна праця, вдосконалення своїх навичок та розвиток природних здібностей.