Ви чули, як плаче спустошена Прип'ять?
Чорних дат в історії людства немало. Найстрашніше, що усіх спіткало, - це вибух на Чорнобильській АЕС, вже минуло 37 років, але скільки б часу не пройшло, слово «Чорнобиль» полум'янітиме чорним вогнищем скорботи.
Чорнобильська катастрофа – найбільша в історії світової ядерної енергетики. Трагедія залишила опалимий слід у серцях усіх українців. Ті, хто з перших хвилин катастрофи стали на боротьбу з невидимим ворогом – справжні герої. Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та повної самовіддачі. Вони без обдумувань кинулись на порятунок рідної землі та співгромадян.
Сьогодні це вже історія України. У ці дні ми вшановуємо людей, які ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління.
З метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у закладі освіти було проведено класними керівниками та вихователями виховні години «Чорнобиль – наш біль», перегляд документальних фільмів «Мужність і біль Чорнобиля».
Фактографічні матеріали в мережі Інтернет:
Національний музей «Чорнобиль»;
Iсторія про трьох чорнобильських водолазів,які врятували світ;
26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії;
Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…