НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

Навчально-польові збори для юнаків та дівчат

Сьогодні в межах початкової підготовки громадян України до нацспротиву на базі навчального осередку відбулося заняття з вогневої підготовки для учнів нашого ліцею. Його провели за участю Закарпатського ОТЦК та СП й обласного центру підготовки населення до національного спротиву.
Для юнаків розгорнули навчальні місця, де фахові інструктори ознайомили їх із будовою стрілецької зброї, основами стрільби, заходами безпеки і провели практичні стрільби зі штатної зброї, виконавши відповідні вправи. Водночас учні мали можливість оглянути зразки бойової техніки, фортифікаційні елементи.
Ці заходи проводяться для належного забезпечення початкової загальновійськової підготовки, вдосконалення знань, умінь і навичок учнів з предмета «Захист України», визначення рівня їхньої готовності до строкової військової служби в Збройних силах та інших військових формуваннях.
Дівчата відвідували практичні заняття на кафедрі анатомії та гістології в обласній лікарні. А також слухали лекції з методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області Наталією Груник та Інною Ільницькою, які провели інформаційно-просвітницьку роботу на тему: «Мінна небезпека». Відвідали Центр планування сім’ї та Центр громадського здоров’я, де відбулися зустрічі з лікарями дерматовенерологом Вікторією Іванівною Чендей та гінекологом Анною Юріївною Палагусинець.
Завдячуючи педагогам та медичним працівникам учні набули навичок та отримали чудові знання, які можуть втілювати у майбутньому.