НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

Безпека життєдіяльності людини в умовах воєнних дій.

23 травня 2023 року методисти обласного методичного кабінету (БЖД населення) навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Інна Ільницька та Наталія Груник завітали до нашого ліцею, де провели з учнями 8-9 х класів пізнавальні уроки безпеки.
Захід розпочався з бесіди про надзвичайні ситуації, які характерні для Закарпатської області, зокрема особливу увагу було звернуто на: правила пожежної безпеки; правила дорожнього руху; небезпеки серед підлітків; правила безпеки в Інтернеті; правила поведінки з вибухонебезпечними предметами.
Фахівці підкреслили ліцеїстам, що слід бути особливо уважними, не торкатися нічого стороннього чи підозрілого. А також, присутнім наголосили, що у разі виявлення такого предмета слід відійти на безпечну дистанцію і терміново повідомити Службу порятунку, в жодному разі не торкаючись боєприпаса. Школярів попередили про жахливі наслідки нехтування цими правилами і закликали не ігнорувати застережень, а постійно дбати про власну безпеку.
Дане заняття супроводжувалося відеороликами з вищезазначеної тематики, а для закріплення почутої інформації були роздані інформаційні листівки та пам’ятки.
Наостанок гості залишили пізнавальну друковану продукцію щодо дій учасників освітнього процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру для розміщення в куточку з безпеки життєдіяльності закладу