НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

Профорієнтаційна зустріч з викладачами ДВНЗ «УжНУ»

З метою надання учням особистісно-орієнтованої допомоги у виборі професії, розвитку професійних і пізнавальних інтересів, виявленні схильностей щодо майбутньої кваліфікації 23 травня заступник декана факультету математики та цифрових технологій, завідувач кафедри прикладної математики Мулеса Павло Павлович зустрівся з учнями нашого ліцею.
У роботі з майбутніми абітурієнтами особлива увага приділяється учням, які приймають доленосне рішення у своєму житті – вибір професії, а отже, потребують допомоги не лише від батьків та вчителів. Саме викладачі вищого навчального закладу формують ціннісну орієнтацію молоді у професійному самовизначенні із акцентом на особливостях майбутньої кваліфікації.
Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері та заклала основи подальшої співпраці. На початку зустрічі Павло Павлович привітав учнів, розповів про факультет математики та цифрових технологій та особливості майбутньої професії.
Адміністрація Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради вдячна викладачам ДВНЗ «УжНУ» та сподівається на подальшу співпрацю.