НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

Нові знання, тобі Україно!

Сьогодні наша країна та весь український народ проходить через важке випробування . Але ми – вистоїмо, ми – витримаємо, ми – здолаємо, ми – переможемо. Бо наша Україна свята, могутня, вільна. Її захисники – сила і честь нескореності! – такими словами звернулася до всіх присутніх директор Ужгородського наукового ліцею Олена Іщенко з нагоди Дня знань.
На свято Першого дзвоника до учнів ліцею завітали керівники області – Віктор Микита, Володимир Чубірко та ректор УжНУ Володимир Смоланка.
Віктор Микита подарував учням сучасний принтер і проектор для учнівського самоврядування.
Голова облради Володимир Чубірко вручив директорці закладу Олені Іщенко подарунковий сертифікат на придбання доріжок для плавального басейну.
Володимир Смоланка підтвердив, що 90 % випускників Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради вступили до УжНУ – і це радує, підкреслив ректор; запросив майбутніх юних науковців до співпраці у написанні науково-дослідницьких робіт МАН України, підготовці до олімпіад.
На лінійку приїхали батьки учнів із області, районів Закарпаття. Поспілкувалися з керівництвом і залишилися під приємним враження від зустрічі: вдячні за повагу до молодого покоління.
Перший урок під девізом: « Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ». На ньому об’єдналися мова і пісня - два великі крила, які тримають нас , українців у єдності думок і почуттів. Возвеличують кожного, хто припадає до них душею, розумом і серцем. Благословляють у далеку дорогу, у дорогу до перемоги всіх наших героїв і героїнь, що боронять сьогодні рідну Україну. Уроки проведені у різних формах із залученням учнів класу.