НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

«Безпілотники та специфіка їх використання в умовах ведення бойових дій»

На таку тему закарпатські поліцейські провели «Урок із Захисту України» для одинадцятикласників Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради.
12 вересня до Ужгородського наукового ліцею, на запрошення адміністрації закладу та вчителя «Захисту України» Станко М.Я., завітали двоє закарпатських поліцейських, які нещодавно повернулися із зони ведення бойових дій. Начальник сектору міжнародного поліцейського співробітництва ГУНП в Закарпатській області Ігор Шимоняк, разом зі своїм колегою і бойовим побратимом Євгеном Плоскіною, поспілкувалися з одинадцятикласниками, з якими поділилися своїм досвідом служби. Майбутнім випускникам навчального закладу поліцейські розповіли про специфіку своєї служби у силах оборони та поділилися набутим там досвідом.
Підполковник поліції Ігор Шимоняк зауважив, що рішення доєднатися до Сил оборони України та протистояти ворогу прийняв одразу і без жодних вагань.
Завданнями батальйону «Захід», до якого вступив Ігор, були штурмові, ударно-пошукові та стабілізаційні заходи.
Під постійними і щільними обстрілами бійці батальйону виконували бойові завдання.
«Ми з перших днів виконували завдання ГУР МО спільно з підрозділами ЗСУ, Нацгвардії та прикордонної служби України. В нашому підрозділі функціонував взвод аеророзвідки, командиром якого і був я», – розповів старшокласникам Ігор.
Аеророзвідники виконували завдання з розвідки та виявлення ворожих позицій, техніки та живої сили противника, що допомагало коригувати артилерію ЗСУ.
Аби зробити урок ще цікавішим, поліцейські взяли з собою різні види безпілотників та розповіли школярам про специфіку їх використання в умовах ведення бойових дій.
Наостанок поліцейські провели для старшокласників навчання з надання першої домедичної допомоги.
«У нинішніх умовах кожен з нас – цивільний чи людина у погонах – має володіти елементарними навичками надання першої домедичної допомоги і бути готовим до їх застосування» - зауважив Ігор Шимоняк