НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

“Здоровий спосіб життя – запорука нашої перемоги”

Найціннішим для кожної людини є її здоров’я. Купити здоров’я неможливо, тому його потрібно зберігати і зміцнювати. Спосіб життя найсуттєвіше впливає на здоров’я.
12-13 вересня 2023р у закладі освіти відбулися зустрічі із Головою асоціації жіночого футболу Закарпаття І.С.Шинкарюком та воротарем ФК «Минай» О.В.Бандурою . Під час зустрічей в доступній і цікавій формі познайомили учнів з основними напрямками збереження і підтримання в належній формі свого здоров'я і організму в цілому.
Метою зустрічей було формування в учнів уявлення про корисні та шкідливі звички та їх вплив на здоров’я, про згубну дію на дитячий організм куріння, уживання алкоголю, наркотичних речовин та пропаганда здорового способу життя. Особливий акцент був зроблений на негативний вплив на підлітковий організм шкідливих звичок та модних викликів сьогодення, таких як татуаж, пірсінг, вживання енергетичних напоїв. Гості відповідали на питання дітей про здорове харчування, про наслідки тютюнопаління і вживання так званих "легких" наркотичних засобів, та багато інших питань, що цікавили школярів. Діалог був направлений на виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та профілактику шкідливих звичок; формування почуття відповідальності за свої дії.
Найголовніше – розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного фізичного та психічного здоров’я.