НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

«Мені дуже приємно побувати в цьому закладі освіти , де навчався мій батько і поспілкуватися з талановитими учнями»

«Мені дуже приємно побувати в цьому закладі освіти, де навчався мій батько і поспілкуватися з талановитими учнями»,- підкреслив Тарас Дмитрович, найрідніша людина поета, син письменника, громадський діяч, який завітав 28 вересня на зустріч до ліцеїстів, радо поспілкувався з учасниками літературної вітальні. Петра Ходанича, Оксану Шип.
Відомо, що Дмитро Кремінь навчався саме в нашій школі. Тому учням було цікаво поспілкуватися з людьми, які знали його особисто. В аудиторії зібралися науково-педагогічні працівники та старшокласники. Відкрила захід директор ліцею Олена Іщенко, наголосивши на значенні творчості Дмитра Кременя в наш час.
Дмитро Кремінь – український поет, публіцист, перекладач, заслужений діяч мистецтв України, лауреат державної премії України ім. Т.Г. Шевченка.
Активну участь у заході взяла і студентська молодь, продекламувавши вірші Дмитра Кременя. Про становлення поета, його творчість та професійну діяльність розповіли Василь Густі та Петро Ходанич. Особливо чуттєвою була розповідь Олени Пекар, яка особисто була знайома із поетом і поділилася сокровенними спогадами про непересічну особистість Дмитра Кременя.
Ця подія розвинула учнівський інтерес до письменників-земляків та допомогла дізнатися про Дмитра Кременя як особистість. Хай вічно живе пам’ять про феноменального поета!