НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

Європейський день протидії торгівлі людьми

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.
Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації (за оцінками уряду США). Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють.
В закладі освіти відбувся круглий стіл на тему: «18 жовтня Європейський День боротьби із торгівлею людей». Учні дізналися інформацію, що торгівля людьми може відбуватись у різних формах: - вербування, перевезення, передача, продаж; - усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях; - використання в порнобізнесі, примус до заняття проституцією; - використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності; - трансплантація чи насильницьке донорство; - рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, використання шантажу, погроз, насильства.
Запобігти рабству можна. Готуючись їхати за кордон, дотримуйся порад із безпечної міграції!
Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні та багатьох інших країнах. Стаття 149 Кримінального Кодексу України передбачає, що злочини, пов’язані з торгівлею людьми, караються позбавленням волі на строк від 3-х до 15-ти років.
Національна “гаряча лінія” з питань протидії торгівлі людьми
0-800-500-225 (дзвінки в межах України безкоштовні)
+38-044-205-37-36; 205-36-94 (для дзвінків з-за кордону)
527.org.ua –електронні консультації
527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні