НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

Мова – серце нації

Мова – серце нації – під таким гаслом 27 жовтня розпочався День української писемності і мови в ліцеї. Віршові рядки та вітальні слова про мову, її могутність і силу у поетичному флеш мобі об’єднали всіх учнів та педагогів в єдиній любові до України.
Відеопривітання учнів- старшокласників «Ми – українці» присвячене вшановується пам’ять Преподобного Нестора Літописця (письменника-агіографа, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря), з чиїм ім’ям пов’язують започаткування писемної української мови.
У цей день розпочався традиційний XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Яцика, в ньому взяло участь понад 60 учнів – знавців української мови.
Кульмінацією дня стало проведення радіодиктанту національної єдності. Цього року диктант має назву "Дороги України". Гостями були директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації Мар’яна Михайлівна Марусинець та методист Марія Василівна Сабадош.