НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

"На порозі майбутнього"

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. Людина набуває досвіду у процесі певної діяльності, але краще це виходить, коли вона має знання (профорієнтаційні).
Є безліч тем, за якими можна працювати з учнями, адже учні мають знати, які є професії, де можна здобути ту чи іншу спеціальність, що для цього потрібно, як займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість — адже це одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності.
З метою розвитку в учнівської молоді рис творчої, працелюбної особистості у закладі освіти з 29 січня по 02 лютого 2024 року проходив тиждень профорієнтації. В рамках тижня було організовано зустріч із представником центру зайнятості Осадчук К.В. на тему: «Монетизація власних талантів». З метою свідомого ставлення до вибору майбутньої професії у шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «Світ професій». Впродовж тижня класними керівниками та вихователями проводилися години спілкування «Мандрівка по професіях».