НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

Участь у Всеукраїнському телемості на тему:«Емоційний інтелект: вчимося розуміти себе, оточуючих та вирішувати конфлікти»

«Коли ви починаєте усвідомлювати емоції,
ви починаєте керувати власним життям»,
Тара Мейер Робсон

20 лютого 2024 року відбулась цікава онлайн-зустріч зі старшокласниками на тему «Емоційний інтелект: вчимося розуміти себе, оточуючих та вирішувати конфлікти».
Ми були відверто вражені кількістю зареєстрованих учасників: 717 школярів із трьох областей України: Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської!
У діалозі взяли участь: Мар'яна Марусинець, психолог і директор Департаменту освіти та науки Закарпатської області; Наталія Цигилик, доцент Львівської політехніки; Ірина Мартинюк, доцент та в.о. завідувача кафедри психології Національного університету біоресурсів і природокористування України; Інна Лівандовська, тренер та викладач кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Олена Іщенко, директор Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради.
Чому важливо розуміти емоції, які інші відчувають, і вміти керувати своїми власними?
Це ключовий елемент успішної соціальної взаємодії та вирішення конфліктів. Сприйняття емоцій інших допомагає покращити комунікацію, зміцнити стосунки та підтримувати емоційну атмосферу в колективі. Освоюючи навички емоційного інтелекту, ми здатні ефективно взаємодіяти з оточуючими та краще розуміти себе.
Щиро дякуємо експертам за те, що поділилися з підлітками інформацією та порадами, які допоможуть краще зрозуміти власні емоції та керувати емоційним станом.
Зустріч організовано у межах проєкту «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО» у партнерстві з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА, Департаментом освіти і науки Львівської ОВА, Калуською РДА, управлінням освіти Стрийської МР.
Проєкт реалізує Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

За матеріалами Tech StartUp School