НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

«Народ і армія єдині! Разом до перемоги!»

11 квітня учні нашого закладу відвідали виставку бойових трофеїв. Переглядаючи виставлені предмети - українські прапори, збиті військові шоломи, уламки ракет,фотографії зруйнованих міст та сел – учні відчули сум, горе, але й сподівання на краще майбутнє.
Кожен предмет на виставці несе в собі велику історію і страждає від війни, яка призвела до багато трагедій. Вони свідчать про жорстокість конфлікту та страждання людей, які опинилися в центрі подій. Вони змушують задуматися про ціну миру та важливість збереження його.
Ця виставка нагадала учням про те, як важливо дбати про мир та спокій у світі. Такі виставки допоможуть учням усвідомити наслідки війни.

Слово до теми
Відвідавши виставку трофеїв російсько-української війни, ми залишилися у глибоких думках та почуттях. Експонати, що представлені на виставці, є нагадуванням про жахливі наслідки війни, які несуть людські страждання і руйнування.
Кожен предмет, кожне фото, кожна розповідь викликали у нас моторошні емоції та спонукали задуматися про безглуздість війни. Ці трофеї свідчать про те, як багато людей втратили свої життя, родини, мрії та надії через війну.
Ця виставка є важливим нагадуванням про необхідність миру, згуртованості та людської співчутливості. Вона закликає нас до роздумів про те, як важливо пам'ятати про страждання людей під час війни і працювати над забезпеченням миру та безпеки для всіх.

Еріка Горзов та Ніколета Кляп,
учениці 10-Г класу