День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
Третій рік вшановуємо завершення Другої світової війни в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України. Уже онуки боронять рідну землю – так, як боронили її діди та прадіди. Проте ми знаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.
Україна має перемогти, свобода і справедливість мають перемогти, і лише так можна зупинити росію, у пам’ять про тих, хто віддав життя за мир у Другій світовій війні, і в пам’ять про тих, хто загинув, захищаючи Україну та демократичні цінності майбутнього.