Україна - Європа
На очах в учнів Ужгородського наукового ліцею твориться історія. І діти, і педагоги, стоять на порозі нової доби - становлення незалежної української держави. 9 травня згідно з наказом Президента України Володимира Зеленського про відзначення Дня Європи у закладі освіти відбулися години спілкування «Що для мене означає бути громадянином європейської держави», «День Європи в Україні». Учні закладу розповідали про Європейські держави, прапори. Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у становленні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
Об’єднуємося заради миру. Україна – це Європа. Так було й буде завжди!