«Освіта нині – стратегічний компонент нашої загальної стійкості»…
9 травня цими словами Олени Зеленської, у залі ректорату УжНУ розпочалися урочистості з нагоди нагородження найкращих учнів ліцею за підсумками навчального року. Адже у нас є ким пишатися! Цьогоріч ДЕНЬ НАУКИ став справжнім Олімпійським балом, на якому відзначили досягнення ліцеїстів! Традиційно шкільна родина Ужгородського наукового ліцею, разом із педагогами та батьками, привітали 46 учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад; 54 учнів-переможців ІІ етапу науково-дослідницьких робіт учнів МАН України; 8 учнів-переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Щирі слова вітання лунали від представників влади: «Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагання дослідити та розв'язати їх – такі характерні риси ліцеїстів – переможців олімпіад, конкурсів, турнірів.», - підтвердили запрошені гості - заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Гузинець Юрій Іванович, ректор Ужгородського національного університету, доктор наук, професор, заслужений лікар України Смоланка Володимир Іванович, Король Ігор Іванович – проректор, доктор фізико-математичних наук, професор, представники Департаманту освіти і науки, молоді і спорту та директор закладу освіту – Олена Іщенко.