НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ:
ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Ужгородський науковий ліцей Ужгородський науковий ліцей
          Забезпечення на території області  
провадження освітньої діяльності на основі дослідно-  
орієнтованого навчання, спрямованого на залучення  
та підготовку підготовку учнівської молоді до наукової  
і науково-технічної діяльності, поглиблене вивчення  
профільних предметів, набуття учнями  
компетентностей, необхідних для подальшої  
діяльності. Забезпечення підготовки майбутніх  
вчених особистостей, здатних до інноваційної  
діяльності, прийняття системних рішень.
Back
Next
Інформація
Події
Про нас
Новини

День Цивільного захисту

20 травня на території Ужгородського наукового ліцею відбувся День цивільного захисту за темою: «Пожежа в начальному закладі. Рятування учасників освітнього процесу з верхніх поверхів навчального закладу».
На даному заході були присутні методист обласного методичного кабінету (БЖД населення) навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Інна Ільницька, представники відділення виконання піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Закарпатській області, провідний спеціаліст відділу запобігання надзвичайних ситуацій Ужгородського районного управління ДСНС України в Закарпатській області і фахівці першого відділення ДПРЧ-1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Закарпатській області.
Безпосередню консультаційно-методичну і практичну допомогу у плануванні та організації цього заходу надавали фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області. Зокрема, було проведено інформаційно-просвітницьку роботу з учасниками освітнього процесу, надано допомогу в оформленні виставок з вищезазначеної тематики.
За сигналом про евакуацію всі учасники освітнього процесу швидко залишили приміщення ліцею і вийшли на вулицю, де на них чекав справжній сюрприз. На подвір’ї стояв пожежний автомобіль, різні типи вогнегасників. За допомогою них присутнім показали, як правильно ліквідовувати пожежу.
Цього дня школярі мали змогу детально познайомитися зі спорядженням, спецзасобами та службовими автомобілями, які використовуються рятувальниками у повсякденній діяльності.
На завершення заходу учні закладу освіти щиро подякували за дуже цікаву, змістовну, корисну та повчальну інформацію. В цілому день був плідним і цікаво-повчальним.