Міжнародний день музеїв
17 травня учні ліцею відвідали низку цікавих заходів з нагоди Міжнародного дня музеїв, а саме в комунальних закладах Закарпатської обласної ради: «Закарпатському обласному краєзнавчому музеї їм. Тиводара Легоцького», «Закарпатському музеї народної архітектури та побуту» та Закарпатському обласному художньому музей їмені Й. Бокшая».
Учні отримали велике задоволення відвідавши виставки та екскурсії, а також були представлені музичні виступи, творчі майстер-класи й атракції .