Новини
Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.
Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!
Шановні педагоги, учні та батьки! Прийміть щирі вітання з прийдешнім Новим роком! Нехай перегорнута сторінка 2024 року забере у небуття весь смуток та біль, а Новий 2025 рік принесе мир та злагоду Українській землі, Перемогу та тихе небо. Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії.
Шановні педагоги, батьки та учні! Щиро вітаємо Вас з добрим і світлим святом Різдва Христового. Бажаємо, щоб всі надії справджувалися, щоб всі мрії збувалися, щоб всі ідеї втілювалися. Нехай в житті неодмінно відбудеться різдвяне диво, яке надихає на нові досягнення в роботі і подарує щастя серцю.
STEM-освіта. Що ж це таке? 17.12.24р.на ці питання відповідали педагоги-учасники творчої групи.
Керівник творчої групи Сігеті М.Ю. зауважила, що важливо розуміти, STEM-навчання – це не просто технічна освіта, вона охоплює значно ширше поняття, а саме вдале поєднання креативності та технічних знань.
16.12.24р. вчителем інформатики Вапнічним Сергієм Дмитровичем проведено майстер – клас на тему: «STEM-майстерня: учнівський факультатив з інформатики.» Педагог продемонстрував нові можливості розвитку та запровадження освітніх компетентностей під час проведення факультативів. Створення роботів, об’єднання різнопрофільних класів на факультативі, написання науково- дослідницьких робіт з робототехніки – основне завдання педагога, який представляє собою оригінальний метод та авторську методику, орієнтується на власний досвід, самоосвіту та взаємний обмін професійною інформацією.
У Львові вчетверте відбулася всеукраїнська олімпіада «Квести і Тести». Цього року у ній в онлайн-режимі взяли участь понад 5000 учасників, а у фіналі змагалися 80 найсильніших школярів. Переможці отримали подарунки і премії, загальний призовий фонд олімпіади становить 640 тис. грн .
Учениця 10-А класу Ужгородського наукового ліцею Тилищак Марія виборола ІІ місце і отримала приз 20.000 грн.
Наше натхнення і мотивація, наша відповідальність перед соціумом та самим собою — це просвітницво молоді через практичні кейси і особистий досвід менторів.
Ми всі різні, але нас поєднують спільні цілі та цінності, бачення розвитку нашої держави та громадянського суспільства — суспільства громадян з високим рівнем економічних, соціальних, політичних, культурних і моральних властивостей.